Libelta 27

Libelta 27

Budynek biurowo usługowy – mieszczący się w Centrum Poznania, przy skrzyżowaniu ul. Libelta i Al. Niepodległości. Tak, to ten budynek z czerwonymi kokardami 😉

To był zaszczyt uczestniczyć w tym projekcie, ogromna przyjemność pracować ze świadomymi inwestorami, którzy obdarzyli mnie zaufaniem. Mimo utrudnionego zadania, jakim jest remont budynku objętego opieką Miejskiego Konserwatora Zabytków udało nam się zrealizować wszystkie założenia projektowe – nawet te, które wzbudzały najwięcej kontrowersji, czyli czarne sztukaterie przysufitowe. Stare elementy, które udało się odzyskać zostały odrestaurowane lub odtworzone pod specjalistycznym nadzorem, w trakcie prac konserwatorskich. W te klasyczne wnętrza wkomponowaliśmy nowoczesne oświetlenie, takie jak witający nas w holu żyrandol Flos, czy lampę wisząca nad ladą marki Estiluz, jednakże elementem, który najbardziej przykuwa uwagę i definiuje to wnętrze jest ozdobna posadzka New England, narzucające późniejszą kolorystykę.   

 Byłam związana z tą budową przez ostatnie dwa lata, wprawdzie sam projekt powstał dość szybko, ale przy tak wymagającym wnętrzu potrzebne były częste wizyty na budowie, co zaowocowało spektakularnym  finałem.

CO

Budynek biurowo usługowy


GDZIE

Poznań


KIEDY

2020