Ruina na Jeżycach

mieszkanie w kamienicy
Ruina na Jeżycach

Projektowanie wnętrz remontowanej, poznańskiej kamienicy

Kiedy pierwszy raz weszłam do tego mieszkania, było ono w bardzo złym stanie. Tynki odpadały ze ścian, łuszczyła się farba, a ogrzewania nie było od kilku lat, na loggi mieszkały gołębie. Poprzednia właścicielka zrobiła z niego magazyn na niepotrzebne rzeczy oraz materiały budowlane i w ogóle nie chciała mi go pokazać. Nalegałam jednak. Jak tylko przekroczyłam próg starych, dziurawych drzwi ( które były ze mną jeszcze kilka lat) od razu się zakochałam. Nogi mi się ugięły i wiedziałam, że to jest dokładnie to, czego szukam. Jako projektant wnętrz Poznań miałam już okazje zajmować się takimi wnętrzami, dlatego nie przerażało mnie to, wręcz przeciwnie, wiedziałam ile potencjału drzemie w tej secesyjnej ruinie z 1904 roku.

Cały proces remontowy trwał półtora roku. Ciągle wychodziły nowe smaczki, nowe koszty, ale jakoś udało się przez to przebrnąć i dziś możemy cieszyć się funkcjonalnym, pięknym wnętrzem w Poznańskiej kamienicy.
Wnętrze jest bardzo klasyczne i eleganckie, jednakże przełamane nowoczesnymi akcentami.
Możecie Państwo porównać zdjęcia ze stanu obecnego i z pierwszej mojej wizyty w tym mieszkaniu.

Ta realizacja doczekała się wielu publikacji zarówno w branżowych czasopismach, jak i na portalach wnętrzarskich w social mediach.

Tu także możesz zobaczyć efekty projektów wnętrz z Poznania

CO

Mieszkanie w kamienicy


GDZIE

Poznań


KIEDY

2017